ایمیل پشتیبانی info@rooyansystem.net

 تلفن های تماس با ما  

                      رویان سیستم:22059631-22023622

       

insta 36d6dadfcd14cca14bf53c9352ca2db3  link 2175f0cc927ecd687c92e3a20e7fb150    
   

مزایای استفاده از سیستم حقوق‌ و دستمزد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 مدیریت منابع انسانی از مهم‌ ترین فرآیندهای یک سازمان در حال رشد است همچنین مدیریت صحیح بر افراد درون سازمان برپایه قوانین و دستورالعمل‌ها برای دستیابی به اهداف بلند مدت سازمان در خصوص سرمایه انسانی و همینطور هزینه‌یابی صحیح حقوق و دستمزد و مخارج وابسته به آن می باشد.

یک سیستم حقوق و دستمزد مطمئن با ارائه ساختاری مناسب امکان مدیریت تمامی متغیرهای مربوط به هزینه‌های حقوق و دستمزد را به سازمان ها می دهد و با ارائه گزارش های کارآمد مدیران سازمان ها را برای برنامه ریزی های بلند مدت یاری می دهد.

بهره وری در محاسبه حقوق و دستمزد از اهمیت بسیار زیادی در سازمان ها برخوردار است، محاسبه دقیق میزان حقوق پرداختی به کارکنان سازمان با فرآیندی دقیق و مکانیزه.

پیش بینی دقیق تمامی هزینه های حقوق و دستمزد و نظارت بر آن می تواند باعث ترسیم شمایی درست از داده های مالی، تصمیم گیری آسان در خصوص افزایش دستمزدها و برآورد هزینه ها.

با استفاده از یک نرم افزار حقوق و دستمزد کارآمد، اشتباهات در خصوص گزارشات مالیاتی را به حداقل برسانی. دیگر نیازی نیست به انبوهی از ورقه‌های پرداخت نگاه کنید تا سوابق پرداخت‌های مالیاتی را ببینید. از طریق یک نرم افزار حقوق و دستمزد خودکار، تمامی سوابق در کامپیوتر نگهداری می‌شود. جمع‌آوری این داده‌ها و خارج کردن آنها از سیستم بسیار آسان است و سوابق مالیاتی دقیقی را برای‌تان فراهم می‌کند. از خطاهای دستی محاسبه مالیات حقوق با استفاده کردن از یک سیستم حقوق و دستمزد خودکار جلوگیری کنید.

به عنوان یک کسب و کار، نگه داشتن مقادیر زیاد داده برای حقوق و دستمزد می‌تواند چالش برانگیز باشد. نمی‌توانید به راحتی انبوهی از داده‌ها را ذخیره و مدیریت کنید. اما هنگامی که از یک نرم افزار حقوق و دستمزد استفاده می‌کنید، ذخیره کردن سوابق در پایگاه داده‌های مختلف بسیار آسان است. با این حال محض احتیاط برای زمانی که کامپیوتر یا سیستم تان دچار مشکل بزرگی شود، هنوز هم باید یک نسخه پشتیبان داشته باشید تا همه سوابق تان را دوباره به دست بیاورید. نرم افزارهای حقوق و دستمزد، امکان تهیه آسان و سریع فایل های پشتیبان از اطلاعات مالی پرسنل را برای شما فراهم می کنند.

جدیدترین محصولات

 • ترابری و تعمیرات
  ثبت کلیه اطلاعات خودرو (مشخصات کارت خودروـ مشخصات فنی، وضعیت گارانتی، مالکیت، کاربری، حوزه فعالیت، مصرف سوخت و ...) معرفی…
 • مدیریت پرونده و مکاتبات
  امروزه با توجه به انجام عملیات در گستره بالا و نیاز به سرعت قابل قبول جهت دسترسی به اطلاعات، مکاتبات…
 • اتوماسیون اداری
  امروزه با توجه به انجام عملیات در گستره بالا و نیاز به سرعت قابل قبول جهت دسترسی به اطلاعات، مکاتبات…
 • مدیریت منابع انسانی
  با اهمیت‌ترین و با ارزش‌ترین سرمایه هر سازمان یا موسسه، نیروی انسانی می‌باشد. هدایت و مدیریت این بخش از حساس‌ترین…
تمامی حقوق محفوظ است
طراحی و توسعه: نونگار پردازش