ایمیل پشتیبانی info@rooyansystem.net

 تلفن های تماس با ما  

                      رویان سیستم:22059631-22023622

       

insta 36d6dadfcd14cca14bf53c9352ca2db3  link 2175f0cc927ecd687c92e3a20e7fb150    
   
راهکار شرکت‌های خودروسازی
ارتباط با نرم‌افزارهای مالی رویان سیستم، فروش و انبار
Slider

rahkar khodro

 

 

شرکت رويان افزارپارس پس از تعامل مستقيم با صنايع خودروسازی، در داخل و خارج از کشور و کسب تجربه و مشاوره با متخصصان در امر نحوه پذيرش خودروها در تعميرگاه‌ها و نظم در پذيرش و کنترل خدمات به مشتريان به ويژه کنترل و بررسی استعلام گارانتی قطعات را از دغدغه‌های مديريتی دانسته و با بهره‌گيری از تجربه متخصصان با آخرين تکنولوژی سيستمی تحت عنوان نرم‌افزار پذيرش خودرو را توليد نموده و آن را به عنوان زنجيری محکم در کنار ديگر سيستم‌های يکپارچه قرارداده است.
با بهره‌گيری از اين سيستم می توان به ثبت اطلاعات پايه‌ای خودروها، نمايندگی ها، نحوه تعيين گارانتی، اطلاعات مالی، صدور فاکتورهای مختلف توليد و ثبت اسناد مالی و همچنين دريافت گزارشات جامع و آماری از بخش های  مختلف سيستم دست يافت.
از جمله ويژگی‌های منحصر به فرد راهکار ویژه شرکتهای خودروسازی علاوه بر کلیه سیستم‌های پایه اعم از حسابداری مالی، انبارداری و حسابداری انبار، فروش بازرگانی و ... شامل سیستم ترابری و تعمیرات و همینطور پذیرش خودرو می‌باشد و همچنین قابلیت‌هایی نظیر: اطلاعات پايه خودرو و قطعات و کارها از شعب به مرکز و تعيين و بررسی استعلام گارانتی از شعب و مرکز، انتقال تمامی اطلاعات نمايندگی‌ها به مرکز بصورت آنلاين و همچنين قابليت کارکردن شعب بصورت مجزا (آفلاين) در صورت عدم ارتباط با مرکز می‌باشد.

 

 

 


تمامی حقوق محفوظ است
طراحی و توسعه: نونگار پردازش