ایمیل پشتیبانی info@rooyansystem.net

 تلفن های تماس با ما  

                      رویان سیستم:22059631-22023622

       

insta 36d6dadfcd14cca14bf53c9352ca2db3  link 2175f0cc927ecd687c92e3a20e7fb150    
   
نظارت دقيق و جامع بر تمامی اموال از جمله تامين و فروش، مديريت اطلاعات مالی و مديريت يکپارچه اطلاعات مشتريان
راهکار فروشگاه‌های زنجیره‌ای
Image is not available
Slider

zanjire min

 

شرکت رويان‌افزارپارس به منظور برطرف نمودن مشکلات و دغدغه‌های مديريتی فروشگاه‌های زنجيره‌ای که خوشبختانه به جهت رويکرد تامين تجميعی اقلام در محلی واحد، امروزه نيز رو به افزايش است، با بهره‌گيری از آخرين تکنولوژی‌های صنعت نرم‌افزار و با امکانات موجود و ضمن کسب تجارب مختلف که به مرور و در طي مراحل مختلف فعاليت عملی در اين حوزه بدست آمده توانسته است راهکار مناسب مديريتی و کنترلي را در اين کسب و کار ارائه نمايد.
از مزايای اين سيستم می‌توان به سرعت بالا و صحت عملکرد و اطمينان کامل از نحوه ارتباط بين شعب مختلف و دفتر مرکزی و مديريت گسترده و مکانيزه در کسب و کار فروشگاهی زنجيره‌ای اشاره کرد.
با بهره‌گيری از اين سيستم يکپارچه می‌توان به ثبت اطلاعات مالی، ثبت اطلاعات حسابداری شعبه‌ها، کليه دريافت و پرداخت‌ها، انواع سياست‌گذاری در نوع فروش و قيمت فروش، تامين موجودی کالا، بررسی و نظارت بر اسناد حسابداری مربوطه، توزيع کالا به شعب انبارداری و در اختيار داشتن اطلاعات به روز شده شعب اشاره نمود .
با بکارگيری اين سيستم يکپارچه می‌توان به نظارت دقيق و جامع بر تمامی اموال از جمله تامين و فروش، مديريت اطلاعات مالی و مديريت يکپارچه اطلاعات مشتريان دست‌يافت.
همچنين در بخش گزارش‌گيری نيز، گزارشاتی متنوع و اثر بخش پيش‌بينی شده است که می‌توان با استفاده از اين امکان، گزارشاتی دقيق و به هنگام استخراج نمود که اين امر نيز نقش به سزايی در تحليل و تعيين سياست‌های فروش و اعمال راهکار صحيح دارد.
از جمله ويژگی‌های منحصر به فرد اين مجموعه نرم‌افزاری شامل اطلاعات فروش از شعب به مرکز بصورت آنلاين و همچنين قابليت کار کردن شعب بصورت مجزا (آفلاين) در صورت قطع ارتباط با مرکز می‌باشد.

 


تمامی حقوق محفوظ است
طراحی و توسعه: نونگار پردازش