ایمیل پشتیبانی info@rooyansystem.net
 تلفن های تماس با ما  02188779931 - 02188885277 - 02188795096
   
   

شرکت رويان افزار پارس به منظور برطرف نمودن مشکلات و دغدغه‌هاي مديريتي فروشگاه‌های زنجيره ای که خوشبختانه به جهت رويکرد تامين تجميعی اقلام در محلي واحد، امروزه نيز رو به افزايش است، با بهره‌گيری از آخرين تکنولوژی‌های صنعت نرم‌افزار و با امکانات موجود و ضمن کسب تجارب مختلف که به مرور و در طي مراحل مختلف فعاليت عملی در اين حوزه بدست آمده توانسته است راهکار مناسب مديريتي و کنترلي را در اين کسب و کار ارائه نمايد.
از مزايای اين سيستم مي توان به سرعت بالا و صحت عملکرد و اطمينان کامل از نحوه ارتباط بين شعب مختلف و دفتر مرکزی و مديريت گسترده و مکانيزه در کسب و کار فروشگاهی زنجيره‌ای اشاره کرد.
با بهره‌گيری از اين سيستم يکپارچه می‌توان به ثبت اطلاعات مالی، ثبت اطلاعات حسابداری شعبه‌ها، کليه دريافت و پرداخت‌ها، انواع سياست‌گذاری در نوع فروش و قيمت فروش، تامين موجودی کالا، بررسي و نظارت بر اسناد حسابداری مربوطه، توزيع کالا به شعب انبارداری و در اختيار داشتن اطلاعات به روز شده شعب اشاره نمود .
با بکار گيری اين سيستم يکپارچه مي توان به نظارت دقيق و جامع بر تمامي اموال از جمله تامين و فروش، مديريت اطلاعات مالي و مديريت يکپارچه اطلاعات مشتريان دست‌يافت.
همچنين در بخش گزارش گيری نيز، گزارشاتی متنوع و اثر بخش پيش‌بينی شده است که می‌توان با استفاده از اين امکان، گزارشاتی دقيق و به هنگام استخراج نمود که اين امر نيز نقش به سزايی در تحليل و تعيين سياست‌های فروش و اعمال راهکار صحيح دارد.
از جمله ويژگی‌های منحصر به فرد اين مجموعه نرم‌افزاری شامل اطلاعات فروش از شعب به مرکز بصورت آنلاين و همچنين قابليت کار کردن شعب بصورت مجزا (آفلاين) در صورت قطع ارتباط با مرکز مي‌باشد.

تمامی حقوق محفوظ است
طراحی و توسعه: نونگار پردازش